Спільними зусиллями причепурили Кривий Ріг

19.08.2015, Комуналка
Друкувати

Підготувати місто до головного свята країни — Дня незалежності, аби зустріти його з чистими та охайними скверами, парками та вулицями, — таке завдання стояло перед учасниками суботника, що відбувся 15 серпня. І попрацювали люди на славу, в кожному районі Кривого Рогу. Навіть злива не стала завадою.

За інформацією управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому, на суботник вийшло понад 35 тисяч городян. Вони упорядкували 514 га парків, скверів, алей та прибудинкових територій. Було здійснено покосів на території загальною площею 85 га. Прибрано від сміття майже 95 кілометрів доріг. Суттєво поменшало й незаконних сміттєзвалищ. Під час суботника ліквідували 12 таких місць. Чистіше стало й біля водойм: учасники суботника очистили від сміття понад 9,5 кілометра їхніх берегів.

Сподіваємось, відпочивальники оцінять це по заслугах і не смітитимуть там, де самі знаходять прихисток від спеки. Власне, як і на інших ділянках, де працювали учасники суботнього прибирання. Адже хочеться не лише достойно зустріти свято, але й надалі жити в чистому та охайному місті. Та й воно ж відомо: чисто не там, де метуть, а там — де не смітять.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах