Спортивні підсумки-2013

27.12.2013, Спорт
Друкувати

Топ-десятка кращих спортсменів міста 2013 року (з неолімпійських видів спорту)

Віталій Нікіфоров – майстер спорту України міжнародного класу з тайського боксу Муей Тай, член збірної команди України; переможець II Всесвітніх ігор з єдиноборств та чемпіонату Європи (спортивний клуб «Гірник» ПАТ «Кривбасзалізрудком», наставник – заслужений тренер України Лавренко С.О.).

Тетяна Савенко – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, член збірної команди України, переможниця чемпіонатів світу та Європи (дочірнє підприємство «Спорт-Майстер» ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», наставник – заслужений тренер України Кантур А.Г.).

Віктор Тесцов –  заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, член збірної команди України, срібний призер Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, переможець чемпіонату світу з жиму лежачи (тренер – Плетіненко О.В.).

Валентин Авраменко – майстер спорту України з рукопашного бою, член збірної команди України, переможець чемпіонату Європи, (Криворізька міська федерація рукопашного бою, наставник – заслужений тренер України Волошин А.А.).

Анастасія Хрустальова – майстер спорту України з кіокушинкай карате, член збірної команди України, бронзова призерка чемпіонату Європи (спортивний клуб «Інгулець» ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» дочірнє підприємство «Спорт-Майстер», тренер – Тодорашко Р.М.).

Юрій Перетятько – майстер спорту України з кікбоксингу, член збірної команди України, переможець Кубка світу серед спортивних клубів з кікбоксингу (Криворізька міська федерація бойових мистецтв, наставник – заслужений тренер України Коржак В.М.).

Єгор Чирва – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, член збірної команди України, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи в командній стрільбі (спортивний клуб «Північне сяйво» ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» дочірнє підприємство «Спорт-Майстер», наставник – заслужений тренер України Чапала Г.М.).

Марія Пудовкіна – майстер спорту України з більярдного спорту, член збірної команди України, переможниця чемпіонату Європи серед юніорів та бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів (Криворізька федерація більярдних клубів, тренер – Пудовкін О.А.).

Євген Третяк – майстер спорту України з армспорту, переможець чемпіонату Європи та бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів (спортивний клуб «Північне сяйво» ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» дочірнє підприємство «Спорт-Майстер», наставник – заслужений тренер України Карачун С.Л.).

 Сергій Горін, Андрій Набоков, Юрій Семенов, Владислав Алєксєєв – майстри спорту України зі спортивної акробатики, бронзові призери чемпіонату Європи у вправі «Чоловіча четвірка» (комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1», наставник – заслужений тренер України Послушний С.М.).

** * 

Десятка кращих спортсменів міста за підсумками спортивного 2013 року з неолімпійських видів спорту складена за пропозиціями комітетів з фізичної культури і спорту виконкомів районних у місті рад, міських федерацій за видами спорту, спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. 

0 коментарів

Останні записи в блогах