Спортивні здобутки Кривого Рогу у 2020: 15 майстрів спорту, 110 кандидатів та більше 2000 золотих медалей вихованців ДЮСШ та спортивних клубів міста на змаганнях вищого рівня

15.01.2021, Спорт
Друкувати

Минулого року криворізькі спортсмени гідно представляли місто на змаганнях різного рівня. Всього медалей вищого ґатунку спортсменами міста було здобуто на обласних змаганнях 1467, на Всеукраїнських - 536 та Міжнародних - 14.

«Кривий Ріг продовжує підтримувати спортсменів та тренерів, які прославляють рідне місто своїми здобутками та перемогами. Всім кращім спортсменам та їх тренерам, четвертий рік призначаються стипендій за вагомі здобутки на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. У 2020 році 102 провідних спортсмена отримали стипендії, з яких 60 спортсменів та 42 тренера. Також, 56 вихованців ДЮСШ та спортивних клубів міста отримали відзнаку міського голови для обдарованих дітей і молоді в номінації «За спортивні досягнення», - зазначила Світлана Лавренко, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

«Ми вдячні місту за підтримку та допомогу, це стимулює наших вихованців працювати над собою та спонукає рухатись вперед», - сказав заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер з рукопашного бою Анатолій Волошин.

Вихованець відділення хокею з шайбою ДЮСШ №1 Денис Пасько став срібним призером ІІІ юнацьких зимових Олімпійських ігор 2020 у швейцарській Лозанні, на чемпіонаті Європи зі пневматичної стрільби Вікторія Рибовалова здобула 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі, на індивідуальному Кубку світу з вільної боротьби Ілона Прокопевнюк здобула бронзову медаль, на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед дорослих Москальова Катерина та Човгун Катерина здобули бронзові медалі, та Бабенко Софія здобула бронзову медаль серед молоді. Сананзаде Орфан став переможцем Кубку Європи з кікбоксингу WAKO, бронзовою призеркою чемпіонату Європи з боксу серед юніорів стала Черненко Поліна, Коваленко Станіслав став срібним та бронзовим призером чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій, кандидат в олімпійську збірну команди України в естафеті 4 по 100 метрів. Також, влітку вихованці відділення з хокею з шайбою ДЮСШ №1 «Кривбас-2005» стали бронзовими призерами чемпіонату України серед юнаків, а «Кривбас-2009» переможцями Регіональних змагань з хокею з шайбою серед юнаків. Баскетбольний клуб «Кривий Ріг КНУ-КДПУ-Прометей-2» став переможцем чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Вихованки відділення гандболу ДЮСШ №4 здобули бронзові нагороди на чемпіонаті України «Стрімкий м’яч» серед дівчат.

0 коментарів

Останні записи в блогах