Спортивний Кривий Ріг: завдяки конкурсу «Громадський бюджет» на мікрорайонах Східний-2, 3 відкрили сучасний тенісний корт

12.06.2020, Спорт
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул привітав мешканців мікрорайону Східний з відкриттям спортивного майданчика для занять тенісом. Проєкт реалізовано в рамках муніципального конкурсу «Громадський бюджет - 2020».

Завдяки муніципальному конкурсу соціальних ініціатив жителі Східного змогли втілити у життя свою мрію про власний тенісний корт. «Дуже потрібний і важливий конкурс! «Громадський бюджет» згуртовує людей і допомагає в реалізації ініціатив, спрямованих на кращі, позитивні перетворення у рідному Кривому Розі», - сказала Світлана Хватова, автор проєкту, мешканка мікрорайону Східний.

Вітаючи малечу та дорослих з відкриттям майданчика, міський голова Юрій Вілкул зазначив: «Переконаний, у недалекому майбутньому, завдяки тренуванням, дехто з вас обов’язково стане майстром з великого тенісу!

Кривий Ріг – спортивне місто, і ми системно працюємо над тим, щоб розвивати як професійний, так і масовий спорт. У грудні минулого року в Брюсселі відбулося вручення номінацій Європейської асоціації спортивних міст ACES Europe. Кривий Ріг отримав почесну номінацію «Європейське місто спорту 2020». У нас діє комплексна міська програма з розвитку спорту та фізичної культури, і дуже добре, що самі мешканці міста через конкурс «Громадський бюджет» долучаються до підтримки спорту».

«Громадський бюджет - 2020» став рекордним за кількістю голосуючих - майже 81 тисяча криворіжців. Для прикладу, за проєкти 2019 року свої голоси віддали 66,8 тисячі мешканців міста.

Цьогоріч буде реалізовано 50 проєктів-переможців на суму 25 млн 935 тис грн, за напрямками: 13 освітніх проєктів, 11 молодіжних та 26 муніципальних. «Родзинка «ГБ-2020» - запровадження категорії «Молодіжні проєкти», яка не передбачала внесення авторами обов’язкового співфінансування. Із загальної кількості учасників 47% - автори віком від 18 до 35 років.

У Кривому Розі з 2016 року, за ініціативою мера Юрія Вілкула, проводиться конкурс соціальних ініціатив мешканців «Громадський бюджет».

З кожним роком конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет» набирає обертів: збільшується кількість авторів-учасників, розширюється діапазон запропонованих ідей, активніше відбувається голосування мешканців  за подані на участь у конкурсі проєктні заявки.

З 2016 року за результатами проведення конкурсів було визначено 237 проєктів-переможців, заплановане фінансування яких за рахунок коштів фонду конкурсу становило понад 87,9 млн грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах