«Старт» стартує в літо

18.06.2018, Соціум
Друкувати

Літня пора у самому розпалі. Для юних спортсменів Кривого Рогу на цей період підготували особливий подарунок. За пропозицією мера Юрія Вілкула, дитячий оздоровчий табір «Старт», що в селі Софіївка, стає базою відпочинку і тренувань юних спортсменів. Днями там відбулося відкриття першої зміни, яка триватиме до 1 липня.

Безкоштовні путівки на першу зміну отримали 250 юних криворізьких спортсменів. Усього за літо відбудеться три зміни, кожна з яких триватиме протягом 21 дня. Роботу табору забезпечують понад сто працівників.

– Ви спортивна гордість Кривого Рогу та спортивна надія всієї України! – звернувся до дітей Криворізький міський голова Юрій Вілкул. – Сьогодні ми вперше відкриваємо зміну нашого криворізького спортивно-оздоровчого табору «Старт». І ви – перші, хто в ньому відпочиватиме й тренуватиметься. Ви приїхали зі своїми тренерами та колективами. Все організовано так, щоб ви могли не лише відпочити і набратися сил, а й провести спортивні збори, потренуватися, навчитися нового. А також знайти гарних друзів. Ви представляєте різні школи та види спорту. Більшість із вас, можливо, і не зустрічалася одне з одним у нашому прекрасному місті довжиною в життя. Тож саме тут ви можете потоваришувати з дітьми з усіх районів Кривого Рогу. Саме завдяки вашій наполегливій роботі ви отримали ці путівки. Ваші батьки можуть пишатися такими талановитими спортивними дітьми. Бажаю вам нових успіхів на спортивній і навчальній нивах. І пам’ятайте, що ви перші, хто дав старт табору «Старт».

Серед першовідкривачів – вихованці й тренери спортивних шкіл міста №№ 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, Криворізької міської федерації рукопашного бою, Центру для дітей, юнацтва та молоді «Олімп». Юні спортсмени ставали найкращими на змаганнях з боротьби греко-римської, плавання, тхеквондо, футболу, гандболу, легкої атлетики, рукопашного бою, спортивних танців. Загони, а їх всього 8, сформували відповідно до федерацій та спортивних шкіл.

– «Старт» – перший на рівні країни табір, у котрому діти, які мають успіхи в спорті, безкоштовно відпочивають і проводять спортивні збори. Сюди вони приїхали зі своїми тренерами. І тут їх зустрічають професійні вихователі та вожаті. У всіх нас спільна мета – оздоровити дітей та забезпечити проведення тренувань. А також досягнути ще кращих результатів і в навчанні, і в спорті, – відзначив директор ДОТ «Старт» Олександр Лєщинский.

Під час відкриття першої зміни юні спортсмени продемонстрували свою майстерність на повну – від показових виступів рукопашників до запальних танців. Музичний сюрприз для спортсменів підготувала володарка гран-прі всесвітнього фестивалю у Лас-Вегасі Софія Біла. А солодким подарунком стало морозиво від почесних гостей. Серед спортсменів першої зміни і вихованець школи єдиноборств «Рукопашник» Богдан Жолобов:

– Мені зараз одинадцять років. П’ять з половиною з них займаюся рукопашним боєм. Цей спорт зміцнює мої м’язи, загартовує морально... А все завдяки моїм тренерам Ігорю і В’ячеславу Новицьким, Олександру Бобкову, Олегу Крапівіну. І, звичайно ж, моїм батькам, які мене підтримують. Маю гарні досягнення – двічі займав перше місце в області з боротьби, неодноразово здобував призові місця в Кривому Розі. У спортивному таборі «Старт» мені подобається. Ми поєднуємо відпочинок з тренуваннями. Тут хороше футбольне поле та оснащений усім необхідним гімнастичний майданчик, завдяки якому можна підтримувати себе в гарній фізичній формі, а ще – чудова річка. Щасливий, що мої спортивні досягнення помітили й дали безкоштовну путівку до табору.

Наразі у дитячому таборі заплановано проведення Днів дружби, зірок, сміху, фантазій, сюрпризів, здоров’я, вожатого, самоврядування, журналіста, Нептуна, іменинника, сили та краси, національних традицій, рекордів... Попереду на спортсменів чекає багато теплих літніх днів, наповнених цікавим дозвіллям і спортом.

Ольга МИЗА. Фото Олександра КЛЮКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах