Студенти: Кривий Ріг – місто можливостей, в якому хочеться жити, працювати та робити його кращим

14.11.2019, Події
Друкувати

Напередодні Дня студента міський голова Юрій Вілкул привітав зі святом студентську молодь Кривого Рогу. За доброю традицією мер вручив 130 юнакам та дівчатам грамоти, муніципальні стипендії, а також нагороди переможцям міських студентських конкурсів.

Такої кількості молодіжних муніципальних стипендій та відзнак як у Кривому Розі немає у жодному місті. Щороку 200 найталановитіших представників молоді отримують відзнаки за видатні досягнення у культурі, спорті, науковій та інтелектуальній діяльності, за розвиток молодіжного руху і студентського самоврядування.

Муніципальні іменні стипендії імені Григорія Гутовського та Олександра Поля отримують 60 студентів вищих та 8 учнів професійно-технічних навчальних закладів. Стипендії імені Володимира Бизова та Вадима Гурова отримують 10 молодих науковців і 10 студентів вищих навчальних закладів металургійного профілю.

На урочистому прийомі до Дня студента міський голова вручив 34 кращим представникам студентської молоді стипендії ім. Григорія Гутовського та Олександра Поля, 10 юнаків та дівчат отримали стипендії ім. Вадима Гурова.

Юрій Вілкул підкреслив: «Ви – майбутнє нашого міста і ми відкриті до ваших ідей, пропозицій, спрямованих на гарні перетворення у рідному Кривому Розі. Задля цього у нас діє молодіжна програма «Нова генерація Кривого Рогу» до 2020 року. Ми раді залучати вас до розробки та реалізації різноманітних міських проектів. Саме для вас цьогоріч у конкурсі «Громадський бюджет-2020» впроваджено групу «Молодіжних проектів». На конкурс подано 28 молодіжних проектів. Обсяг фінансування молодіжних проектів-переможців складає 2 млн грн. Переконаний, що всі вони будуть втілені у наступному році. Бажаю вам ніколи не зупинятися, вірити в свої сили та бути рішучими у досягненні своєї мети!».

Студентка Криворізького педагогічного університету Катерина Барвинська сказала: «Дуже приємно і це – гарна мотивація для нас, що місто підтримує молодь. Нас чують. Кривий Ріг – місто можливостей, в якому хочеться жити, працювати та робити його кращим».

У Кривому Розі мешкає близько 180 тисяч молодих громадян віком від 14 до 35 років, з яких 70 тисяч учнівської, 27 тисяч студентської та 83 тисячі робітничої молоді.

Вища школа міста представлена 30 вищими навчальними закладами, де працює 3 тисячі науково-педагогічних працівників, з яких третина – молоді спеціалісти.

0 коментарів

Останні записи в блогах