Субсидія - по тарифах

22.04.2015, Комуналка
Друкувати

Питання читачів: - У зв’язку із зростанням комунальних тарифів маю до вас одразу декілька запитань щодо нового порядку призначення субсидії, - звертається Наталя з вул. Дніпровської, 5.– Але найголовніші такі: чи потрібно збирати довідки про заробітки і який доход має відображатись у довідці про доходи – з нарахуваннями чи з видатками?

Як інформує управління праці та соціального захисту населення виконкому міськради, з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. Ним передбачено, що для призначення субсидії необхідно подати лише два документи: заяву про призначення житлової субсидії, а також декларацію про доходи і витрати. Довідки про доходи зареєстрованих осіб до заяви та декларації не додаються. Однак у тому випадку, коли доход заявника зменшився порівняно з попереднім календарним роком, житлова субсидія може бути призначена на підставі доходів за останні шість місяців за умови надання до органу соціального захисту населення довідки про доходи таких осіб за цей період. При призначенні субсидії враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік. Субсидія призначатиметься на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у декларації, а на наступний період – без додаткового звернення, на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, Фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів тощо.

Для призначення житлової субсидії не має значення майновий стан сім’ї - наявність у володінні житлових приміщень, транспортних засобів, земельних ділянок, здача в оренду житлового приміщення тощо, - крім купівлі майна або оплати послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі чи оплати перевищує 50 тисяч гривень. За таких умов субсидія може бути призначена на підставі рішення районної комісії.

Едуард Білик, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах