Світильник для парку

17.07.2015, Комуналка
Друкувати

У парку імені Юрія Гагаріна, що розташований у Центрально-Міському районі, розпочинається комплексна реконструкція, старт якій дало відновлення паркових мереж зовнішнього освітлення.

Днями міський голова Юрій Вілкул побував на цьому об’єкті благоустрою та ознайомився з ходом виконання необхідних обсягів.

За інформацією начальника управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександра Катриченка, для відновлення зовнішнього освітлення фактично вже завершено підготовчі роботи, в рамках яких у землі прокладено близько трьох кілометрів силового кабелю та обладнано основи, щоб у подальшому можна було встановлювати 84 оцинковані опори та прокладати мережі.

Територію парку освітлюватимуть світлодіодні світильники, які не тільки довговічні, а й енергоефективні, адже використовують вдесятеро менше електроенергії, ніж звичайні лампочки, і при цьому мають збільшену світловіддачу. Мережі, а також необхідне озеленення та початковий благоустрій повинні бути завершені не пізніше 20 серпня, щоб до Дня незалежності України мешканці району та міста отримали оновлений парк.

Юрій Вілкул підкреслив, що в подальшому здійснюватимуться наступні етапи реконструкції цього парку зі створенням нових зон відпочинку та дитячих майданчиків, що також потрібно враховувати при нинішньому відновленні зовнішнього освітлення. Тому стовпи і світло наразі мають бути в тих місцях, де в подальшому з’являться додаткові зручності для городян.

Е. Місцевий. Фото Ігоря Квочки

0 коментарів

Останні записи в блогах