Світильник для під’їзду в Кривому Розі

23.01.2015, Комуналка
Друкувати

Управитель «Житлосервіс-КР» втілює новації в життя мешканців будинків, які перебувають у нього на обслуговуванні. Одна з останніх - це установка енергоощадних світильників з датчиками руху та фотореле, які встановлюються як над входом до під’їзду, так і в тепловому тамбурі одразу за вхідними дверима.

Тож коли мешканець підходить, то загоряється світло, котре гасне, як тільки людина покине зону освітлення. Таким чином і жильцям зручно, і не витрачається зайва електроенергія, коли лампочка навіщось горить навіть тоді, коли вона нікому не потрібна.

- Означені роботи виконуються за погодженням з мешканцями будинків та їхнім коштом, - зазначила начальник виробничої служби управителя Світлана Тихонюк. - Таким чином ми вже провели додаткове обладнання більш як тридцяти багатоповерхівок, встановивши таке світлове устаткування у восьми десятках під’їздів. У подальшому, сподіваємось, до такого підключаться мешканці й інших багатоповерхівок, адже витрачена на освітлення електроенергія також входить до плати за утримання будинку і прибудинкової території. То навіщо платити зайве, коли можна зекономити?

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах