Святкування Дня міста в Інгулецькому районі

03.06.2014, Події
Друкувати

Яскравими видались вихідні для інгульчан. Два дні кращі творчі колективи району дарували свою майстерність тим, хто завітав на день народження Кривого Рогу.

Городян зі святом привітав заступник голови Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, котрий побажав миру, злагоди і процвітання рідному місту.

Масштабне дійство було організовано поблизу ЦДЮТ «Ріднокрай». Яких лишень розваг не було: і спортивні, і жартівливі, і на перевірку кмітливості... Усе це було об’єднано казковою назвою – «Квіткова країна». Активними учасниками програми стали вихованці вокального гуртка «Бемолька» та учениці КЗШ №102. А пісень цього дня пролунало стільки, що й не злічити. Спортивну естафету продовжили «Веселі старти» поблизу Палацу культури ПАТ «ПівдГЗК». Під гаслом «Розфарбуй дитинство веселкою» відбувся конкурс малюнків на асфальті. Й справді, картинки були напрочуд оригінальними. За свої старання дітлахи отримали солодкі подарунки.

Концерти, які цього дня відбувались у районі, припали до душі найвибагливішим глядачам. У програмах «Дитячі посмішки даруємо тобі, рідне місто», «Мій дім, моя родина – Кривий Ріг і Україна» взяли участь знані криворізькі колективи. Насолоджувались присутні також концертом «Місто моє, ти гордість моя», в якому прозвучали твори у виконанні духового оркестру.

Увечері на танцювальному майданчику в парку ім. Савицького під запальні ритми дискотеки відпочивав ледь не весь район. Свою творчість дарував також аматорський ВІА «Салют искусству!».

Оскільки разом з Днем міста городяни святкували й Міжнародний день захисту дітей, маленькі криворіжці отримали чимало подарунків.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах