Табір «Слава» швидко привів себе до ладу після зливи та блискавки

10.06.2019, Події
Друкувати

Україну накрила негода, хвиля злив та буревіїв прокотилась і Херсонщиною: шквальний вітер, сильний дощ та потужні блискавки наробили лиха в курортному Скадовську. Блискавка потрапила і в трансформатор, що генерує електричну енергію для дитячого оздоровчого табору «Слава», котрий знаходиться в комунальній власності Кривого Рогу і в котрому нині відпочиває понад 500 криворізьких дітлахів. Завдяки оперативно прийнятим виваженим рішенням адміністрації цього дитячого закладу та заздалегідь продуманим крокам міської влади Кривого Рогу ситуацію було врегульовано.

    Скадовськ потрапив до епіцентру великого буревію. Руйнування, за свідченнями очевидців, жахливі: повалено багаторічні величезні дерева, потрощено шиферні покрівлі житлових будинків, обірвано проводи високовольтних ліній електропередач... Місто перетворилось на суцільну місцеву Венецію — вулиці та дороги залито водою, присадибні ділянки – неначе болото. А мілководний Скадовський залив від поривів сильного вітру гнівався потужними хвилями, котрі винесли на берег багато водоростей та розмили берегову лінію. До поривчастого вітру та сильного дощу на додачу ще й блискавка. Одна з них вдарила в трансформаторну будку, з якої йде подача електроенергії на дитячий табір «Слава».

     Адміністрація табору «Слава» діяла оперативно та швидко: було прийнято рішення про підключення електричного живлення табору до автономної дизель-генераторної установки. Таким чином, електричне постачання в таборі швидко відновили: у корпусах відпочинку, в медпункті, їдальні та інших приміщеннях. Цю дизель-генераторну установку було декілька років тому придбано коштом міського бюджету.

     Завдяки технічному оснащенню табору «Слава», котре також поповнюється міським коштом, на території табору та за його межами, а також на пляжі проведено відновлювальні роботи — розпиляно та вивезено гілки, котрі впали з дерев внаслідок буревію, очищено пісок від водоростей тощо.

     Табір «Слава» працює в звичному для себе ритмі: смачно годує своїх маленьких відпочивальників, оздоровлює їх, спортивно зміцнює та творчо розвиває.

0 коментарів

Останні записи в блогах