Тернівський маршрут «Літнього університету»

20.08.2013, Освіта
Друкувати

Дніпропетровська молодіжна громадська організація AEGEE та обласна молодіжна адміністрація за підтримки голови облради Євгена Удода  є учасниками міжнародного проекту «Літній університет».

Його мета  – неформальна освіта молоді, підтримка мобільності студентів та культурний обмін. Цього року  маршрути  78 «Літніх університетів» організації AEGEE пролягли по різних містах Європи. Прикметно, що до цього переліку увійшов і Кривий Ріг.

Тож нещодавно в рамках проекту «Літній університет» наше місто відвідали студенти з Іспанії, Італії, Нідерландів, Польщі та Росії. Вони побували на екскурсії в Першотравневому кар’єрі ПАТ «Північний ГЗК», ознайомилися з технологічним процесом дробильної фабрики №3 комбінату, з цікавістю оглянули Музей гірничої техніки під відкритим небом, зустрілися з генеральним директором ПАТ «ПівнГЗК» Андрієм Левіцьким та головою профкому комбінату Василем Шведом.

Студентську молодь цікавили не тільки виробництво та соціальні гарантії, які надаються працівникам комбінату, а й те, яким був шлях до успіху цих керівників. Воно й зрозуміло, адже сьогоднішні студенти ставлять перед собою амбітні цілі в плані майбутньої професійної кар’єри, а отже досвід людей, які досягли вищого рівня керівництва, для них, безумовно,  був цінним.

Мотрона Панова, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах