Тіньовий гральний бізнес Кривого Рогу поніс тяжкі витрати

17.03.2014, Економіка
Друкувати

12 березня стало відомо про масштабну операцію, яку було проведено працівниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Криворізького міського управління міліції.

Під час обшуку приміщень, що розташовані в кількох районах міста, було виявлено та вилучено аж 138 гральних автоматів та 10 комп’ютерних системних блоків. Про це «Червоному гірнику» повідомили у Криворізькому міському управлінні міліції.

Цю роботу було проведено в рамках кримінального провадження, відкритого 5 березня поточного року за ознаками частини 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України, тобто заняття гральним бізнесом. На цей час встановлено, що в приміщеннях невстановлені поки що особи організували надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу. А це – пряме порушення Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні», прийнятого після того, як 7 травня 2009 року в Дніпропетровську сталася пожежа в залі ігрових автоматів «Метро Джек Пот», унаслідок чого загинули дев'ять осіб.

Правоохоронці задокументували факти надання послуг грального бізнесу, проведено санкціоновані обшуки.

Зараз слідчі встановлюють організаторів мережі гральних автоматів, щоб притягнути їх до кримінальної відповідальності – штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах