Торжество добра і справедливості

26.12.2013, Культура
Друкувати

Взимку сильніше починаєш вірити у чудо, адже в новорічну ніч трапляються неабиякі дива. От і Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка долучився до феєрії, презентувавши казку «Магічна куля».

Автором і постановником твору є талановитий режисер Андрій Івасіх.

– Казка – це завжди диво. І сьогодні хочеться, щоб його побільше було навколо. Звідси і виникло бажання написати й поставити казку, – говорить Андрій. – Нею я хочу донести до кожного, що діти – найцінніше в житті. Їх потрібно підтримувати в різноманітних ситуаціях.

Фоторепортаж

Вистава має експериментальний характер. Для втілення режисерського задуму використано сучасні технології: поворотність сцени, димові та шумові ефекти, можливості нової світлодіодної сітки. Такого в нашому місті ще не було. У цій виставі ніби поєднались кіно і театр.

Чим особлива гра у постановці для дітей, розповів виконавець головної ролі Микита Блюдо: «Я вважаю, що в казках акторам грати складніше, але цікавіше. Адже, коли працюєш для дітей, у тебе з’являється якесь фантастичне, просто неймовірне відчуття. І це передається дітям та акторам».

Герой Микити, сирота Тім, живе у притулку і прагне знайти батьків. На його плечі лягає важлива місія – врятувати новорічне свято, адже лихий брат Сантіуса, Гадіус, викрав магічну кулю, без якої неможливо творити дива. За традицією казкового жанру, добро перемагає зло. А як це вдалося Тімові, ви можете побачити самі, адже вистава радуватиме криворіжців упродовж зимових канікул.

– Для нас дуже хвилююча мить – ми показуємо свою новорічну роботу, – ділиться думками директор театру Назар Чірка. – Попри юний вік, наші маленькі глядачі – вимогливі критики. Тому перед режисерською групою ставилось завдання, щоб діти, які прийдуть на казку, провели цей час в особливій, фантастичній обстановці.

Тож театр гостинно запрошує і дітей, і дорослих поринути в чарівний світ казки. 

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Олександра Портнягіна

0 коментарів

Останні записи в блогах