Тримайте безпечну дистанцію — нагадування водіям транспортних засобів

Друкувати

За звітами Патрульної поліції Кривого Рогу, протягом минулого тижня (з 15 по 22 січня) на дорогах міста різко підвищився показник дорожньо-транспортних пригод. У більшості випадків, дорожні аварії сталися через нехтування Правилами дорожнього руху в складних погодних умовах.

На автошляхах міста сталося 48 дорожньо-транспортних пригод. Зокрема, 41 ДТП - без потерпілих і 7 аварій – з потерпілими. Загалом травми різного ступеня отримало 16 потерпілих. Усі вони отримали належну медичну допомогу.

Що ж стосується криміногенної ситуації, то минулого тижня на телефон диспетчерського пункту поліції «102» надійшло близько 3 тисяч викликів від мешканців міста. За цей же проміжок часу поліцейськими виявлено 646 випадків правопорушень.

Найбільше занепокоєння у поліцейських викликає те, що городяни продовжують сідати за кермо авто, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. А саме: 26 водіїв керували автівками напідпитку.

«На поведінку водія за кермом прямо впливає здатність правильно оцінювати ситуацію на дорозі. Оцінка дорожньої обстановки складається з аналізу профілю, ширини, якості дорожнього покриття та його стану (сухе, мокре, брудне, засніжене, ожеледь, вибоїни), поворотів, підйомів і спусків, ширини й стану узбіччя, видимості та освітлення шляху. Правильна оцінка дорожньої ситуації безпосередньо залежить від уміння рівномірно розподіляти увагу під час керування автомобілем і не відволікатися, концентруючи увагу лише на деяких чинниках дорожнього руху. Однією з основних умов безпеки на дорозі є дотримування всіма водіями Правил дорожнього руху під час маневрування, вибір оптимальної швидкості, а головне - додержання безпечної дистанції в щільному автомобільному потоці. Розвиваючи свою уважність і швидкість реакції, дотримуючись ПДР, проявляючи повагу до всіх учасників руху, ви зробите свій вклад у підвищення безпеки на наших шляхах», - звертаються до водіїв міста поліцейські.

Світлана Нікітіна, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах