Триває реконструкція меморіалу в Кривому Розі

24.09.2015, Комуналка
Друкувати

Тривають ремонтні роботи з облаштування братської могили та скверу на перехресті проспекту Карла Маркса й вулиці Леніна.

Цей об’єкт під час виїзної наради днями інспектував міський голова Юрій Вілкул разом зі своїми заступниками, фахівцями відповідних управлінь міськвиконкому, представниками підрядних та проектних організацій.

Уже демонтовано та змонтовано на новому місці пам’ятник Невідомому солдату, прокладено інженерні мережі з зовнішнього освітлення та здійснено облаштування Вічного вогню, заливаються бетонні основи під гранітні плити з висіченими на них іменами загиблих радянських воїнів, на заздалегідь зроблену бетонну основу укладається плитка з чорного та сірого граніту.

Тому ще раз заспокоїмо городян — братська могила на честь 68 загиблих у роки Великої Вітчизняної війни воїнів залишається й надалі залишиться на своєму місці, ніяких порушень вона не зазнає. Навпаки, після реконструкції отримає гарний вигляд. На прилеглій території буде закладено сквер з хвойними та листяними деревами, кущами.

Більше читайте в газеті "Червоний гірник"

Світлана Нікітіна. Фото Ігоря Квочки та Павла Лінського

0 коментарів

Останні записи в блогах