У 2013 році на території Кривого Рогу скоєно 144 угони автотранспорта

23.01.2014, Соціум
Друкувати

Упродовж минулого року  незаконні заволодіння автомототранспортними засобами, простіше кажучи – угони.

– Проаналізувавши ситуацію, доходимо висновку, що левова частка викраденого – це автомобілі марки «ВАЗ» і «Москвич», – розповідає інспектор сектору профілактичної роботи міського відділу ДАІ, капітан міліції Андрій Юраш. – Адже із загальної кількості було викрадено 81 «Жигулі» та 12 «Москвичів» різних модифікацій.

Найчастіше незаконні заволодіння скоєно в темну пору доби, а саме: з 00.00 до 8-ї ранку (маємо 107 таких фактів). Основною причиною стало недбале ставлення власників до своїх транспортних засобів, що залишаються без нагляду поруч будинків, – подібних випадків зареєстровано 119.

Задля розкриття цих злочинів співробітниками Державтоінспекції постійно вживаються заходи з розшуку викрадених транспортних засобів. Тож по «гарячих слідах» розшукано 81 автомобіль, і при нагляді за дорожнім рухом проводяться перевірки номерів вузлів та агрегатів з метою виявлення транспорту, котрий знаходиться в розшуку.

Залишаючи без нагляду свої транспортні засоби, особливо поночі, власники тим самим дають змогу викрадачам незаконно заволодіти їхнім автомобілем. Для попередження цього потрібно зберігати транспорт на стоянках, які охороняються, встановити й використовувати сигналізаційні та протиугінні пристрої. І навіть ненадовго залишаючи транспорт біля магазинів, ринків тощо, не забувати зачиняти його та вживати інші заходи, аби сторонні не змогли скористатися автомобілем за час відсутності господаря.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах