У 2019 році в Кривому Розі капітально відремонтовано більше 100 закладів освіти, у кожній школі та садочку виконані поточні ремонти

16.01.2020, Освіта
Друкувати

Фінансування галузі освіти з міського бюджету у минулому році збільшено на 13 %. На утримання та розвиток шкіл, дитячих садочків, позашкільних закладів використано 2,4 млрд грн. проти 2,1 млрд грн. у 2018 році.

15 грудня міський голова Юрій Вілкул взяв участь у відкритті оновленого кабінету хімії у школі №73 на житломасиві Південного комбінату. Вітаючи учнів та вчителів із приємною подією мер підкреслив: «Щороку ми приймаємо велику освітянську програму. В кожній школі зроблено дуже багато для того, аби створити умови і для дітей, і для педагогів. Наша мета – щоб хлопці та дівчата навчалися у затишних класах, за зручними, сучасними партами, мали необхідне обладнання для опанування нових знань та вмінь. У 2019 році на проведення капітальних ремонтів у закладах освіти було направлено 126, 5 млн грн. Ми капітально відремонтували 101 заклад, а поточні ремонти проведені у кожній школі, садочку, позашкільному закладі. І дуже добре, що новий рік ми розпочинаємо з хорошої події – відкриття повністю оновленого кабінету хімії. Цей проєкт ми реалізували разом із нашим партнером - Південним гірничо–збагачувальним комбінатом».

Що стосується придбання обладнання, то з міського бюджету направлено 52,2 млн грн, що на 42% більше ніж у 2018 році (217 млн грн). Мова йде про заходи з інформатизації та комп’ютеризації закладів, оновлення холодильного та технологічного обладнання, встановлення систем відеонагляду та вентиляції, інтер’єри закладів освіти, актові та спортивні зали.

Продовжується енергомодернізація освітньої сфери: 28 закладів освіти оснащено індивідуальними тепловими пунктами. Це дало змогу заощадити 1,7 млн грн.

За рахунок перемог 48 проєктів у конкурсах місцевого розвитку «Громадський бюджет» та ClassMetinvest осучаснено зовнішнє та внутрішнє оздоблення приміщень, покращено умови для надання якісної освіти за рахунок відкриття хімічної SMART лабораторії інтерактивного навчання, Центру хмарних технологій, інноваційного центру з вивчення англійської мови «Крок уперед», сенсорних кімнат та інших новітніх технологій.

Довідково:

У Кривому Розі 386 закладів освіти: вищих – 30, професійно-технічних – 14, загальної середньої – 146, дошкільних – 152, позашкільних – 40 (у т.ч. ДЮСШ – 10), 3 оздоровчих табори та інклюзивно-ресурсний центр №1.

0 коментарів

Останні записи в блогах