У 2020 році в Кривому Розі відремонтують 3 квартири дітям–сиротам та збільшиться розмір соціальної допомоги від міста

15.01.2020, Події
Друкувати

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула у 2020 році будуть збільшені виплати одноразової матеріальної допомоги криворіжцям, які створили прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.

У Кривому Розі одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади залишається турбота про дітей, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А саме, збереження всіх прав та надання таким дітям соціального захисту.

У міському бюджеті-2020 не тільки збережені всі соціальні виплати, а й збільшено розміри існуючих допомог та запроваджено нові. Втричі збільшується розмір допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування з 300 грн. до 1000 грн. У 5 разів збільшена допомога новоствореним прийомним сім'ям, яка з 2010 року складала 1 тис. грн., тепер - 5 тис. грн. Вперше, з цього року, батьки новостворених дитячих будинків сімейного типу будуть отримувати допомогу з міського бюджету 10 тис. грн.

У місті постійно проводиться робота щодо реалізації права дітей мати власну родину. Протягом останніх років було досягнуто вагомих результатів у розвитку мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

«У Кривому Розі майже вдвічі зменшилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2019 році усиновлено 53 дитини, які залишилися без батьківського піклування, 153 дитини влаштовані під опіку, піклування, ще 32 дитини, які залишилися без батьківського піклування, до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. З 2006 року у місті було створено 102 прийомні сім’ї та 20 дитячих будинків сімейного типу, до яких влаштовано 345 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сьогодні у місті створено 49 прийомних сімей, в яких виховується 93 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та 12 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 82 дитини», - зазначила начальник служби у справах дітей Лариса Хоружева.

У Кривому Розі вже дев’ять років працює муніципальна програма з ремонту житла дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей - сиріт. За цей час було виділено понад 4,5 млн грн з міського бюджету та відремонтовано під ключ 47 квартир. У 2019 році капітально відремонтовані дві квартири для юних криворіжців. У 2020 році за рахунок коштів з міського бюджету заплановано відремонтувати 3 квартири (в Центрально-Міському, Покровському та Тернівському районах) .

«Місто не стоїть осторонь і турбується про оздоровлення та відпочинок юних криворіжців. Щороку в тимчасових таборах відпочинку за рахунок коштів районних бюджетів, безкоштовно харчуються та відпочивають діти, які опинилися в складних життєвих обставинах. З року в рік сума коштів, виділених на харчування дітей цієї категорії збільшується. Влітку 2019 року в тимчасових таборах відпочинку безкоштовно харчувалися та відпочивали 476 дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На їх харчування в районах міста було виділено більше 187 тис. грн., що на 19 352 грн більше ніж у минулому році», - сказала Л. Хоружева.

0 коментарів

Останні записи в блогах