У 2020 році в Кривому Розі виконають поточні ремонти у 8 закладах культури

03.02.2020, Культура
Друкувати

На підтримку галузі культури в міському бюджеті - 2020 передбачено понад 306 млн. грн. З них 23,2 млн грн на проведення ремонтів та придбання обладнання для палаців культури, музичних та художніх шкіл.

За 5 років у Кривому Розі з міського бюджету спрямовано майже 110 млн. грн на капітальні ремонти ( близько 93 млн. грн) та придбання обладнання для закладів культури.

«Кожного року ми збільшуємо фінансування на модернізацію галузі культури. І у 2020 році продовжимо цю велику, комплексну роботу. У планах - капремонти музичних шкіл №4, 11 та 2. Ми поступово оновлюємо міські палаци культури. Цьогоріч продовжимо ремонтні роботи у ПК «Тернівський», «Народний Дім», в академічному театрі «Академія руху», у художній школі №1 капітально відремонтуємо покрівлю», -зазначила начальник управління культури Наталя Стрига.

У 2019 році за рахунок коштів міського бюджету проведені капітальні ремонти на суму майже 18 млн грн. Зокрема, відремонтовані покрівлі у Палаці культури «Першотравневий», бібліотеці №11, музичній школі №10.

Виконаний ремонт ганку та фронтону у міському комунальному закладі культури «Народний дім». З метою підвищення енергоефективності здійснено заміну вікон на металопластикові у Палаці культури «Першотравневий», виставочному залі, музичній школі №2; встановлено індивідуальні теплові пункти в міському комунальному закладі культури «Народний дім» та Палаці культури «Карачуни». Здійснено придбання обладнання на суму 4,4 млн грн.

В рамках співпраці міста та компанії «МЕТІНВЕСТ» оновлено прміщення Центральної бібліотеки (пр-т Поштовий) на суму 2,2 млн. грн. Тут замінили освітлення, відреставрували стелю та стіни, придбали нові сучасні меблі, стелажі, бібліотечні кафедри та виконаний ремонт санвузла.

0 коментарів

Останні записи в блогах