У цьому місяці в Кривому Розі почнуть активну роботу з відновлення зовнішнього освітлення

03.05.2018, Події
Друкувати

З середини травня в місті почнеться повне відновлення зовнішнього освітлення.  Деякі мікрорайони з недобудованою мережею отримають абсолютно нове світло.  Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці заступник міського голови Олександр Катриченко.

   Зокрема, роботи проведуть у двох великих мікрорайонах Тернівського та Довгинцівського районів, зазначає заступник мера.

   Адже ще в 2016 році через варварство окремих осіб і крадіжки більш як 4 км ліній елекропередач одна з центральних вулиць Тернів (вулиця Олексія Солом’яного, колишня Червонопрапорна) залишилася без зовнішнього освітлення. Це приблизно 156 будинків приватного сектора, кілька пішохідних переходів і зупинок. «Звичайно, порушено справу, відкрито кримінальне провадження, але це поки і все ...», - зауважує А. Катриченко.

   Того ж року в селищі Залізничників через заміну електроопор ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго»понад без освітлення залишилося 220 будинків.

   «Ця проблема вже найближчими місяцями буде вирішена шляхом відновлення, а на окремих ділянках і будівництва нового надійного освітлення. Правда, багато часу зайняло проектування і вирішення процедурних питань, але все вже відбулося, і всі питання вирішені», - підкреслив заступник міського голови.

    Крім того, низка мікрорайонів нашого міста отримає абсолютно нове зовнішнє освітлення, де про нього ще під час забудови просто забули.

   «Світліше стане на вул. Олександра Станкова. Це 5 багатоповерхових будинків і 127 гімназія (Інгулецький район). Від вул. Миколаївське шосе до вул. Гете. Це КЗ «Криворізький дитячий санаторій» (Центрально-Міський район)», - зазначив А. Катриченко.

   Освітити мають і прибудинкові та внутрішньоквартальні території по вул. Дніпровське шосе, (будинки 3,5,7, 64-70, 72,74 - Довгинцівський район), вулицю Ямальську (будинки 13-27 і 19б, 30,31,31А - Покровський район), вулицю Доватора (понад 20 будинків), а також на 17-му кварталі, вулицю Галенко (Тернівської район) та пр. Гагаріна (будинки 4, 53, 55 - Саксаганський район).

   «За останні 5-6 років, практично на 100%, у паркових зонах і місцях відпочинку ми разом побудували нове світлодіодне освітлення. Тепер з урахуванням звернень наших мешканців ми готові для масштабної роботи в середині житлової забудови», - додав А. Катриченко.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах