У допомогу водіям! Телефони гарячої лінії, перелік стоянок та пунктів обігріву на автомобільних дорогах Дніпропетровської області

16.11.2018, Події
Друкувати

 До уваги учасників дорожнього руху!

З 14-15 листопада на території нашої країни спостерігається погіршення погодних умов у північних та центральних областях. 

Служба автомобільних доріг Дніпропетровської області звітує, що дорожні підприємства працюють у цілодобовому режимі.

"Звертаємо особливу увагу водіїв на безпеку дорожнього руху під час зимової негоди та необхідність заміни літніх шин на зимові.

Водіїв великовагового транспорту просимо укомплектувати автомобіль ланцюгами протиковзання, буксирувальними штангою та тросом.

Нагадуємо про неухильне дотримання правил дорожнього руху та швидкісного режиму! Якщо під час вашої подорожі відбувається різке погіршення погодних умов - радимо скористатися стоянками (місцями відстою) або об’єктами дорожнього сервісу на автодорогах Дніпропетровської області", - звертається до кермувальників САД.

Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах Дніпропетровської області та пунктів обігріву в період несприятливих погодних умов перегляньте  за посиланням.
Якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, телефонуйте на «Гарячу лінію» Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області - 380 (562) 34 16 84, моб. +380 (96) 874 47 30.
Вам обов'язково нададуть допомогу! Дзвінки приймають цілодобово.

0 коментарів

Останні записи в блогах