У Крирому Розі відбулося урочисте відкриття Центру слов’янської писемності і культури (фото)

29.05.2013, Освіта
Друкувати

Відкриттям першого в Україні Центру слов’янської писемності і культури відзначили працівники культурної галузі нашого міста свято живого слова – День слов’янської писемності.

Відтепер у юнацькому відділі Міської бібліотеки для дорослих вестимуть просвітницьку роботу з населенням, популяризуватимуть культури братніх народів, відроджуватимуть почуття гордості за приналежність до спільної слов’янської сім’ї. У цьому відвідувачам бібліотеки прислужаться друковані та електронні книги, періодичні видання, мультимедійна інформація та відеоматеріали.

Ініціатива створення центру належить міській владі та місцевій організації Партії регіонів під керівництвом її голови, народного депутата України Костянтина Павлова. Почесні гості прибули на відкриття осередку слов’янської культури з подарунками: начальник управління культури і туризму виконкому міськради Любов Маляренко презентувала мультимедійну систему, телевізор, комп’ютер та ноутбук. Помічник Костянтина Павлова Віктор Артюх від імені народного депутата передав центру набір класичної та сучасної літератури.

Божої допомоги у справі поширення і збагачення спадку засновників слов’янської абетки – братів Кирила і Мефодія – побажав бібліотекарям протоієрей Анатолій, настоятель храму «Віднайдення загиблих». Освятивши богоугодний захід, він підніс у дарунок образи рівноапостольних Кирила, Мефодія та князя Володимира, а також раритетний 150-річний стародрук Псалтиря, який віднині має стати унікальною релік­вією центру.

Скористатись послугами новоствореного центру можна за адресою: пр. 200-річчя Кривого Рогу, 7-а (зуп. «Ювілейна», Саксаганський район).

Детальніше на сторінках "ЧГ".

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник".  Фото Олександр Портнягін.

0 коментарів

Останні записи в блогах