У Кривому Розі кухарі вперше змагалися у мистецтві карвінгу (фото)

13.10.2012, Події
Друкувати

Перший у Кривому Розі відкритий чемпіонат з карвінгу зібрав майстрів з різних міст України - Києва, Дніпропетровська, Донецька, Макіївки, а також з Росії.

ФОТО.

У два етапи кухарі змагалися за першість у чемпіонаті. Спершу журі оцінювало "домашнє завдання" - роботи, які учасники готували напередодні чемпіонату. Далі їм потрібно було довести свою майстерність, зробивши кудінарний декор із фіксованої кількості фруктів і овочей у реальному часі.

Оцінювали роботи учасників справжні фахівці цієї справи. Серед них - Президент Академії карвінгу України Марія Чернець, викладач Дніпропетровської школи карвінгу та призер конкурсів з карвінгу в Росії, Люксимбурзі, Німеччині Віталій Лапінський, викладач криворізької студії карвінгу "Ексклюзив" Наталія Семенова. Вирішувати долю нагород, за їхніми словами, було нелегко. Та все ж медалі та кубки знайшли своїх власників.

У чемпіонаті брали участь майстри, які вже на високому рівні оволоділи техніками карвінгу, та учні - початківці. Тож і нагороди вручали окремо. В учнівській категорії найкраще впоралася з домашнім завданням та у змаганні он-лайн Оксана Слюсарева. А от серед фахівців карвінгу нагороди розділилися - у домашньому завданні перше місце віддали донеччанину Павлу Оранському, а перша нагорода в змаганні он-лайн поїде до Росії, в місто Іжевськ - її виборов Максим Матюшин.

Детальніше про Перший відкритий чемпіонат карвінгу у Кривому Розі та великий фоторепортаж читайте у газеті "Червоний гірник" (середа, 17 жовтня 2012 року).

Анна Родічкіна, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах