У Кривому Розі на вихідних відбувся 11-й "Фотоквест"

23.04.2013, Культура
Друкувати

Майже 70 команд, 7 тем і 224  учасники. Такими були числа одинадцятого «Фотоквесту».

В черговий раз «Шелтер+» зібрав молодь на фотополювання.

Суботнього ранку фотоквестери збираються біля «Олімпу». Тут для них уже готові завдання – сім тем, об’єднані ідеєю «Прості числа». Інтригує, які ж можуть бути варіації на тему «17 миттєвостей весни», «Третя планета від Сонця», «Подвійне життя», «Шосте чуття», «Двадцять друге століття» та «Опять двадцать пять». Шістдесят сім зареєстрованих команд розбігаються, отримавши заповітні теми. А нам залишається гадати, що ж вони готові втнути.

ФОТО

Про те, якою була субота для кожної з цих команд, історія замовчує. Однак її продуктивність демонструє фотошоу, організоване у кінотеатрі «Олімп» наступного дня і, зрозуміло, церемонія нагородження.

– Одинадцятий «Фотоквест» порадував кількістю учасників. Приємно, що хлопці та дівчата не втрачають інтерес до гри і ще здатні жити оффлайн, – говорить один із організаторів, фотограф Дар’я Самарцева, натякаючи на тотальний полон соціальними мережами та Інтернетом загалом. – Спеціальні гості фотошоу – вуличний театр «Брови» та музичний гурт Tape Holder дуже вразили.

Оцінювали кадри з простими числами відомі фотографи В’ячеслав Білоус, Олексій Проценко, Віктор Гладков, Віра  Касимова, а також організатор проекту Red City Jazz Наталя Погорєлова, попередні переможці фотоквесту команда «In Rainbows» та Олександр Юрченко – член Національної спілки художників України, викладач КНУ, куратор «Ф-арт Галереї».

Як завжди порадувала фантазія учасників у плані командних назв. Були серед учасників «О, привіт!» і «Просто котики», «Кривбас надзвичайний», «Посмішка до ліктя» і «Автостопом по галактиці». Та перемогу і «Золотого Фотоголового» дістала команда не надто оригінальна у назві – «Pandora» набрала 235 балів. Крім загальних балів, у кожній темі, як завжди, визначили кращий кадр. «Пандорівці» також зробили найкращий знімок у темі «Опять двадцать пять». На 20 балів відстали від переможців «КаРаКуЛі». Їм дістався «Срібний Фотоголовий», а бронза поїхала разом з учасниками «Dream Team», які, до речі, прихопили з собою ще й перемогу в темі «Третя планета від Сонця». Шукали члени журі і найбільш оригінальний, найбільш смішний та найякісніший кадр. Це – додаткові номінації. Ну а далі, як-то кажуть, за списком…

Така гра, за свідченням організаторів, перш за все має витягнути молодь з-за комп’ютерів і ноутбуків і показати: життя прекрасне не тільки на знімках в Інтернеті. Щоправда, вже наступного дня кращі світлини з «Фотоквесту» вільно гуляли соціальними мережами. Кривбас знову занурив голову в Інтернет.

Анна Родічкіна, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах