У Кривому Розі підбито підсумки мистецького марафону

22.11.2013, Події
Друкувати

Як відомо, 2013 рік з ініціативи Президента України Віктора Януковича проголошений Роком дитячої творчості.

А відтак, на  початку року на Дніпропетровщині стартував обласний марафон дитячої творчості «Діти єднають Україну», який проходить у два етапи.  До нього долучилися і близько трьох тисяч мистецьки обдарованих криворізьких дітей та підлітків – учнів шкіл та вихованців позашкільних закладів. З гордістю можна сказати, що при підбитті підсумків І етапу обласного творчого марафону переможцями у двох з п’яти номінацій стали юні криворіжці –  студія естрадного танцю «Ренесанс» у номінації «Хореографія» та вихованка ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району Діана Темченко («Декоративно-ужиткове мистецтво»).

Загалом же до фіналу міського відбіркового туру дійшло 104 учасники марафону. Переможцями ж у п’яти номінаціях стали 34 юні обдарування. З них 15 - це учні загальноосвітніх шкіл та 19 - вихованці міських позашкільних закладів. Днями  під егідою управління освіти та науки виконкому міськради і міської організації Партії регіонів у ЦДТ «Дивосвіт»  відбулося урочисте нагородження переможців міського туру ІІ етапу обласного марафону дитячої творчості «Діти єднають Україну».

У номінації «Кіномистецтво і анімація» перемогла пронизана теплом і любов’ю відеозарисовка про Кривий Ріг Ірини Оголь з КЗШ №126. Яким же красивим і неповторним постає з неї наше місто-трудівник. Так само на мультимедійному екрані було представлено цікаві фотознімки учасників марафону в номінації «Фотомистецтво» Варвари Микитюк, Альони Матях, Анастасії Мостової, Андрія Тарана, Романа Воробйова. А пальму першості віддано знімку Романа Лушнікова, гуртківця СЮТ Дзержинського району. Переможці в номінації «Музичне мистецтво» дует баяністів у складі Євгена Клементовського та Михайла Волкова зіграли для всіх гостей свята запальну мелодію «Besame mucho». Так майстерно володіти інструментом хлопці навчилися в зразковому оркестрі народних інструментів «Гармошечка» МЦДЮТ «Горицвіт». Емоційно пронизливу та дуже повчальну композицію, що посіла І місце в номінації «Театральне мистецтво»,  вихованці  театрального колективу «Синій птах» ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району присвятили пам’яті телеведучої ТРК «Рудана» Марії Кравченко. Кращою в номінації «Естрадне мистецтво» стала команда КВК «Шантрапа» з КЗШ №108. До речі, те, що ці хлопці й дівчата не тільки веселі та кмітливі, а ще й великі розумники,  вони довели на недавніх міських іграх «Що? Де? Коли?», здобувши І місце.

Тож побажаємо всім переможцям таких же успіхів і на заключному обласному турі марафону дитячої творчості «Діти єднають Україну», який відбудеться в Дніпропетровську і вже не за горами.

Мотрона Панова, "Червоний гірник". Фото Дмитра Любченка

0 коментарів

Останні записи в блогах