У Кривому Розі підняли символ державності України

29.08.2013, Події
Друкувати

23 серпня у Кривому Розі офіційно відзначили День Державного прапора України.

В церемонії підняття прапора біля виконкому Криворізької міської ради взяли участь міський голова Юрій Вілкул, архієпископ Криворізький та Нікопольський Єфрем, народні депутати України від Партії регіонів Вячеслав Задорожний та Костянтин Павлов, члени виконкому, Почесні громадяни міста, депутати міської та районних рад, жителі Кривого Рогу.

«Атрибутами кожної держави є прапор, герб та гімн. Дев’ятий рік поспіль згідно з Указом Президента України ми відзначаємо День Державного прапора напередодні Дня незалежності України. З великою повагою ми ставимось до символу нашої державності, символу єднання українського народу. Сьогодні державні прапори підіймаються біля виконкому міськради та перед будівлями районних у місті рад. Наше завдання – шанувати державу, зробити все, щоб підростаюче покоління розуміло й поважало наш жовто-блакитний прапор. Бажаю всім натхнення розбудовувати нашу рідну країну та реалізувати нові проекти для добробуту держави!» - сказав Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

Під акомпанемент духового оркестру, що виконав гімн України, Юрій Вілкул особисто взяв участь у піднятті Державного прапора. На честь свята стройовим кроком пройшли військовослужбовці Криворізького гарнізону та учні Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник".  Фото Олександр Портнягін.

0 коментарів

Останні записи в блогах