У Кривому Розі підрахували, де найбільше травмуються на виробництві і чому

15.03.2013, Економіка
Друкувати

 Найбільше випадків виробничого травматизму у Кривому Розі зареєстровано  в ПАТ «Криворізький   залізорудний   комбінат»,   «АрселорМіттал   Кривий   Ріг», «ЄВРАЗ Суха Балка», «ПівнГЗК», ВАТ   "ПівдГЗК"

 А такожна криворізьких підприємствах будівельної галузі та з надання ремонтно-монтажних послуг - ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ТОВ   «Криворіжшахтобуд»,    «Промспецбуд» і  у закладах освіти і науки.

- Проведений аналіз показав, що з 2007 до 2011 року на підприємствах міста спостерігалося зниження загального рівня виробничого травматизму на 55,5відсотка  - з 476 нещасних випадків до 212 відповідно, - сказала, зокрема, начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради Інеса Благун.

Щорічне зниження становило в середньому 11 відсотків.

- Щодо  випадків виробничого травматизму, які сталися на підприємствах міста в 2012 році, то тут картина така:  загальний рівень виробничого травматизму порівняно з  2011 роком збільшився на 13,7 відсотка або на 29 випадків - 241 випадок проти 212.  А рівень виробничого травматизму зі смертельним наслідком збільшився майже на 23 відсотки. У 2012 році загинуло 16 працівників проти 13 осіб у 2011-му.

За її словами, головними причинами виробничого травматизму стали невиконання вимог інструкцій з охорони праці, незадовільний технічний стан виробничих об'єктів, засобів виробництва, території.

Основними факторами травмування є падіння потерпілого, у тому числі під час пересування, з висоти – 39 відсотків, падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів, породи – 20 відсотків, дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються – 19 відстків.

 Микола Крамаренко, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах