У Кривому Розі ШELTER+ запрошує погуляти на масштабному фестивалі

17.05.2013, Культура
Друкувати

У неділю, 19 травня, у Жовтневому районі Кривого Рогу ШELTER+ покаже все, що має.

Через культурно-громадський центр ШELTER+, який вже майже 9 років працює в Жовтневому районі Кривого Рогу, пройшли тисячі дітей та молодих людей. А до тих, хто з якихось причин не увійшов в його гостинні двері, ШELTER+ робить великий крок назустріч. Цим кроком стане Благодійний Фестиваль ШELTER+, який відбудеться в Парку відпочинку на 44-му кварталі в неділю 19 травня.

«Ми просто візьмемо все найцікавіше, що є у нашому центрі, - каже один із його засновників Юлій Морозов, - і зробимо на 6 годин доступним для всіх бажаючих просто неба в найближчому парку. Від  секторів «Дитячого ШELTER+» з цікавими назвами «Умка», Шустрік», «Очумєлкі» і «Витворялки» - до тренажерного залу. Від абсолютно нової для Кривого Рога гри спайкбол – до традиційних футбольних розваг. Від виставки найкращих робіт ФотоКвеста – до унікальних настільних ігор, в які з задоволенням грають тисячи любителів по всьому світу».

А ще на фестивалі будуть запропоновані акції, які дуже добре відображають філософію центру і пропагують щедрість, добро і служіння людям. Так на буккросінгу (з англ. «книговорот») можна буде «відпустити» в мандри якусь зі своїх улюблених книжок, а взамін обрати зі спеціальної полиці книгу, яку приніс ще хтось із відвідувачів. А дрескросінг надасть кожному змогу, віддавши щось зі свого одягу, взяти взамін інший.

Також у рамках Фестивалю пройде міні Фотоквест, тож якщо маєте фотокамеру – візьміть її з собою – і виграйте фірмові сувеніри фестивалю. Тут же найкращі майстри хенд-мейду покажуть свої витвори мистецтва на невеличкій виставці «Цяця в кожні руки». Як і завжди ШELTER+ продовжує підтримувати сімейні цінності, тож якщо будете йти на Фестиваль із чоловіком чи дружиною, радимо взяти з собою паспорти або свідоцтво про шлюб. Підтвердивши свій сімейний статус, ви отримаєте змогу виграти спеціальні призи від Фестивалю.

І це – далеко не повний перелік того, що в цей день запропонує ШELTER+ усім гостям Фестивалю. 

Завершиться день концертом на відкритій сцені за Палацом культури ім. Богдана Хмельницького, де зіграють молоді гурти, що репетирують на базі ШELTER+ - «Речовий доказ», «Tape Holder», «Bright side», а також спеціальні гості зі Словаччини – гурт «Longital».

Фестиваль відбувається за підтримки Відділeу культури і туризму Жовтневої у місті ради та партнерів КГЦ ШELTER+.

Вхід на фестиваль і участь в усіх програмах – безкоштовні.

Початок фестивалю – 19 травня о 15:00. Концерт почнеться о 19:00, а закінчиться все дійство о 21:30.

0 коментарів

Останні записи в блогах