У Кривому Розі в результаті займання ремонтного трамвая госпіталізовані дві особи (ФОТО)

Друкувати

25 лютого, близько 17.30 в службу порятунку на номер «101» надійшло  повідомлення про  пожежу на лініях швидкісного  трамвая.

Пожежа виникла під час транспортування несправних вагонів іншим трамваєм у ремонтне депо. На момент загорання в трамваї, що знаходився в тунелі на відстані 400 метрів від станції «Майдан Артема», крім водія, нікого не було. Пасажири самостійно, до прибуття пожежників і рятувальників покинули приміщення станції швидкісного.

 Для ліквідації пожежі було задіяно 3 пожежно-рятувальні підрозділи та 2 гірничорятувальні відділення. У район станції «Майдан Артема»

~~

було направлено 5 карет швидкої допомоги.  Як повідомив кореспонденту «Червоного гірника» головний лікар Криворізької міської станції швидкої медичної допомоги Анатолій Бійовський, у результаті пожежі постраждало 2 людей, котрі є працівниками швидкісного трамвая.  «У них зафіксовано легке отруєння  продуктами горіння», - уточнив Анатолій Михайлович.

 У результаті пожежі знищено 4 трамвайні вагони. За попередніми висновками фахівців, пожежа виникла в результаті замикання електропроводів у вагонах.

 Коли пишуться ці рядки, рух трамваїв швидкісного все ще відбувається з великими перебоями – «човниками».

 На місці пригоди працює компетентна комісія, котра з’ясовує причини виникнення пожежі.

0 коментарів

Останні записи в блогах