У Кривому Розі відбулась прес-конференція з питань раку шкіри

01.05.2014, Медицина
Друкувати

У Кривому Розі, як і по всій Україні, проводився тиждень профілактики та діагностики раку шкіри, під час якого громадяни мали можливість обстежуватись, консультуватись у лікарів та спеціалістів.

А напередодні цього важливого заходу в Криворізькому центрі здоров'я відбулась прес-конференція для медійників нашого міста. На початку зацікавленого діалогу головний лікар центру Лілія Веровенко повідомила, що цей Національний тиждень організовано Міністерством охорони здоров'я України та громадськими організаціями.

– Зараз, у розпал весни, помітно підвищилась сонячна активність, люди перебувають на дачах, городах, відвідують пляжі, – зазначила Л. Веровенко. – І все це – під сонцем, тож треба від нього захищати шкіру. Існують також й інші неблагополучні фактори, про які варто пам’ятати (екологія, харчі, вода). В Україні, у тому числі в Кривому Розі, діє Національна програма боротьби з онкологічними захворюваннями включно до 2016 року, розроблено низку заходів, спрямованих на профілактику та боротьбу з раком шкіри. Це проблема не однієї якоїсь медичної спеціальності, а суміжних, бо це потрібно для більшої ефективності діагностики та боротьби з небезпечною недугою. Щодня протягом тижня в міському онкодиспансері проводимо День відкритих дверей, де всі бажаючі можуть обстежитись і отримати кваліфіковану консультацію з 8 до 12 години (зрештою, так і було протягом тижня, – авт.). Найголовніше – не займатись самолікуванням, проходити профогляди.

Віталій Ткачук, "Червоний гірник"

 

     

    0 коментарів

    Останні записи в блогах