У Кривому Розі запалахкотів вогонь малих Олімпійських ігор

11.02.2014, Спорт
Друкувати

Феєрично стартувала минулої п’ятниці в російському курортному Сочі XXII зимова Олімпіада, котра триватиме до 23 лютого, тобто два тижні спортсмени з 88 країн планети боротимуться у 15 видах спорту, буде розіграно 98 комплектів нагород.

Право змагатись здобули й 43 українські олімпійці, які виступатимуть у 9 видах спорту (до речі, наша біатлоністка Віта Семеренко вже здобула бронзову медаль, з чим її вітаємо!). Побажаємо українським олімпійцям із гідністю представити нашу державу та здобути якнайбільше нагород.

Саме з нагоди цієї яскравої події спортивного 4-річчя в усіх районах нашого міста 7 лютого відбулися спортивні свята. Це наші, криворізькі малі Олімпійські ігри.

…Чудового ранку на стадіоні «Локомотив» зібралися спортсмени й тренери ДЮСШ № 9, учні загальноосвітніх шкіл, старшокласники. На урочистий парад у Довгинцівському районі завітали організатори змагань та почесні гості, серед яких – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова міськспорткомітету Іван Коваленко, заступник голови Довгинцівської районної у місті ради Олексій Суворов, Почесний громадянин Києва та Кривого Рогу, заслужений полярник України Микола Маковій та інші поважні особи. Почесне право підняти прапор нашої держави, олімпійський стяг та запалити олімпійський вогонь надається майстрам спорту України Ользі Одай, Володимиру Онищенку та майстру спорту міжнародного класу Світлані Кравченко. Лунає гімн України та Кривого Рогу. Спортивні малі олімпійські ігри в Довгинцівському районі відкрито!

Із вітанням до присутніх звернувся Іван Коваленко, котрий побажав нашим олімпійцям успішних стартів, міцного здоров’я. Палко поздоровив з такою подією всіх і наш відомий земляк – полярник Микола Маковій. І вже через кілька хвилин розпочали матч на льодовому майданчику юні хокеїсти.

Дуже видовищним і захоплюючим було спортивне свято на «Льодовій арені» ДЮСШ № 1, де брали участь юні спортсмени відділень фігурного катання, хокею з шайбою, представники міської федерації з хокею на ковзанах. У показових виступах юні фігуристи та хокеїсти продемонстрували все, чому навчились. А трохи раніше було внесено на «Льодову арену» олімпійський факел і всіх привітав із початком зимових Ігор-2014 та малих Олімпійських ігор у Кривому Розі заступник голови міської федерації з хокею з шайбою та фігурного катання Володимир Семеренко. Із різними показовими номерами виступили юні фігуристки Ганна Болотіна, Аріна Крупеня, Денис Ситник, Катерина Дзецюк. Відбувся і товариський поєдинок між юними хокеїстами.

Пам’ятається, ще на відкритті нового льодового комплексу наш земляк, нинішній в.о. Віце-прем’єр-міністра Олександр Вілкул запевнив: «Льодова арена» дозволить виховувати майбутніх спортивних зірок, які прославлять Кривий Ріг і Дніпропетровщину в Україні та в усьому світі». Так, цей комплекс відповідає сучасним стандартам для тренувань і занять спортом усіх бажаючих, тут же тренуються юні фігуристи та хокеїсти з ДЮСШ № 1. Для них, майбутніх олімпійців із зимових видів спорту, розрахована спеціальна програма. Нещодавно юні хокеїсти 2004 року народження з ДЮСШ № 1 двічі поспіль виграли в товариських поєдинках проти своїх дніпропетровських ровесників. Хіба це не свідчення того, що наша юнь поступово, але впевнено крокує в наше олімпійське майбутнє?

Інакше бути не може, бо вже підібралась команда талановитих тренерів на чолі з Сергієм Анатолійовичем Наконечним. Він, зокрема, зазначає: «Це прекрасно, що в Кривому Розі так багато уваги приділяється розвитку дитячого хокею з шайбою. Я приємно вражений відповідальним підходом до поставлених завдань директора департаменту з розвитку хокею з шайбою та фігурного катання СК «Кривбас», голови міської федерації цих видів спорту Олега Малачевського. Він зібрав льодову команду однодумців із хорошою професіональною підготовкою. Мені з колегами-тренерами хочеться в повному обсязі реалізувати свій тренерський потенціал і передати досвід вихованцям. Переконаний: наша робота обов’язково дасть результат, і в майбутньому в Кривому Розі буде своя команда талановитих хокеїстів».

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах