У криворізькій школі відбувся день цивільного захисту

05.05.2014, Освіта
Друкувати

У школі №11 пройшов районний показовий День цивільного захисту та об’єктового тренування для заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Саксаганського району.

Дійство розпочалося урочистою лінійкою під звуки Державного гімну. Директор школи Л. Дегтярова звернулась до учасників із вступним словом:

– Статистика свідчить, що близько 80 відсотків аварій та катастроф відбувається через свідомі чи несвідомі дії людини. Тому ми повинні бути обізнаними з існуючими небезпеками техногенного та природного характеру. Діти та підлітки зобов'язані засвоїти основні принципи самозахисту, усвідомити свою відповідальність за дії під час лиха. Найдорожче для людини – це її здоров’я та життя. Тому слід вчитися користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу.

Захід проходив у 2 етапи: теоретичний, під час якого пройшли тематичні уроки, присвячені питанням цивільного захисту та основ здоров’я, і практичний, що мав на меті відпрацювання дій за сигналами: «Увага всім!» та дій спільного реагування закладом при виникненні надзвичайної ситуації - зсуву ґрунту.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник"

 

0 коментарів

Останні записи в блогах