У Кривому Розі цьогоріч відкриють новий міст та реконструюють підземний перехід у Центрально- Міському районі

13.02.2020, Події
Друкувати

Одразу два нових проєкти запустять в роботу у місті в поточному році. У Центрально- Міському районі по вулиці Лермонтова завершать реконструкцію підземного пішоходного переходу, а в парку ім. Гагаріна відкриють міст.

Проєкт з будівництва мосту, ініційований міським головою, стартував торік. Завдяки йому мешканці та гості міста зможуть пройти до парку ім. Ю. Гагаріна з вулиці Свято-Миколаївської та скоротити час, що раніше витрачався на обхід до пішохідного мосту через річку. Довжина нової конструкції 65,1 п. м, ширина пішохідної частини 3 п м. «Стосовно реконструкції підземного переходу, то роботи розпочаті в минулому році. Задля безпеки руху транспорту та пішоходів встановлено 2 світлофори. Завершення робіт заплановано в поточному році»,- сказав начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

Серед перспективних інфраструктурних проєктів – створення універсального спортивного комплексу. Розташований він буде у парку культури ім. Б. Хмельницького. Проєкт передбачає влаштування універсальних спортивних полів, пристосованих для баскетболу, гандболу, волейболу, тенісу, міні-футболу, боксу, боротьби тощо (26 808 місць після реконструкції). В подальшому, реалізація проєкту дозволить розвивати спортивну інфраструктуру, місто матиме можливість проводити змагання міжнародного рівня у відповідності до європейських стандартів.

0 коментарів

Останні записи в блогах