У Кривому Розі можна записатися на безкоштовний прийом до лікарів з Німеччини

05.03.2018, Медицина
Друкувати

Світові фахівці в галузі ендопротезування та артроскопії професор університетської клініки Minden (Німеччина) Евальд Герінг і практикуючий лікар-травматолог німецької клініки Гютерсло (Німеччина), доктор медицини Євген Кляйн знову в Кривому Розі.

Ці знані лікарі вже не вперше приїздять до Кривого Рогу. Їхній приїзд відбувається в рамках підписаного майже три роки тому Криворізьким міським головою Юрієм Вілкулом меморандуму щодо співпраці Криворізької міської лікарні №10 (до реформування - відомча залізнична лікарня, що по вулиці Вернадського Довгинцівського району) з провідними клініками Німеччини. До речі, саме професор університетської клініки Minden (Німеччина) Евальд Герінг підписав цю угоду про співпрацю.

Німецькі травматологи мають неоціненний багаторічний досвід успішного лікування та виконання протезування пацієнтам з проблемами суглобів, хребта тощо.

Складні операції разом зі своїми німецькими наставниками виконували лікарі-травматологи ортопеди Андрій Маков, Станіслав Клепаков і Дмитро Щербаков. Вони вивчають передові німецькі практики з протезування та успішно застосовують їх у своїй роботі на базі лікарні №10.

Кожен приїзд німецьких травматологів до нашого міста викликає велику зацікавленість серед криворіжців та мешканців прилеглих населених пунктів.

До Кривого Рогу для консультування пацієнтів та виконання складних операцій з протезування німецькі лікарі приїздять у такі строки:

- 1-6 квітня: професор університетської клініки Minden (Німеччина) Евальд Герінг;

- 23-26 квітня: лікар-травматолог німецької клініки Гютерсло (Німеччина), доктор медицини Євген Кляйн.

Попередній запис на безкоштовні консультації від німецьких фахівців зі світовим ім’ям проводять лікарі-травматологи ортопеди криворізької міської лікарні №10 Дмитро Євгенович Щербаков (тел. 067-45-93-743) та Андрій Валерійович Маков (тел. 097-21-62-635). Телефонувати можна до 20 квітня (включно) з 8-00 до 17-00.

Світлана Нікітіна, «Червоний гірник»

0 коментарів

Останні записи в блогах