У Кривому Розі на лінію вийшов вже 11-й капітально відремонтований трамвай

03.04.2020, Події
Друкувати

За програмою мера Ю. Вілкула триває розвиток доступного для криворіжців комунального транспорту. Паралельно із придбанням нової сучасної техніки, проводяться капремонти і модернізація автопарку.


Новий трамвай заступив на п’ятий маршрут від площі Домнобудівників до житломасиву Південний. Це вже 11 машина, капітально–відремонтована КП «Швидкісний трамвай». Після капітального ремонту строк служби вагона подовжується до 10 років.

Нову техніку проінспектував міський голова Юрій Вілкул. Він підкреслив: «Ми продовжуємо реалізовувати програму з розвитку муніципального електротранспорту. Зараз ведемо перемовини з міжнародними фінансовими структурами щодо розвитку трамвайного транспорту, оновлення його рухомого складу, будівництва безшумних трамвайних колій. Запланували придбання 50 нових трамваїв і робимо все для того, щоб цьогоріч підписати угоду з корпорацією IFC і місто розпочало отримувати нову техніку».

Фактично, фахівці «Швидкісного трамвая» створили нову машину: змінений дизайн кабіни водія, виконаний ремонт елементів каркасу кузова, замінена зовнішня металева обшивка кузова, 100% замінена електропроводка, встановлені енергозберігаючі світильники та нові пасажирські крісла.

Варто відзначити, що дадатковий трамвай зміцнить 5 маршрут, адже буде скорочений інтервал руху транспорту, що дозволить поліпшити перевезення пасажирів.
На 21 трамвайних маршрутах працює більше 70 трамваїв. Вони перевозять понад 95 тис пасажирів на добу. Щодня весь комунальний транспорт проходить дезінфекцію.

За останній час місто вже придбало сучасну техніку та випустило на лінії 15 тролейбусів та 23 автобуси.

На наступному тижні на лінію вийдуть ще 7 нових тролейбусів, які Кривий Ріг придбав в рамках проєкту з ЄБРР з оновлення муніципального електротранспорту.

0 коментарів

Останні записи в блогах