У Кривому Розі на майдані коло ЖЕКу революція іде...

19.01.2015, Комуналка
Друкувати

Минулої п’ятниці поруч будівлі ТОВ «Житлосервіс-КР», що обслуговує багатоповерхівки Довгинцівського і Саксаганського районів, зібралося чоловік з сорок, переважно похилого віку.

Вони хотіли безпосередньо поспілкуватись з керівництвом цього підприємства і почути відповіді на свої запитання щодо якості та вартості обслуговування. Щоправда, ця суто комунальна подія чомусь проходила під прапорами кількох політичних сил.

- Люди до нас звернулося як до політичної партії, - пояснює співорганізатор акції, член однієї з партій Ярослав Голобородько. - Ми їх підтримали, бо ми всі мешканці міста, та я й сам живу в Саксаганському районі. І мене особисто як мешканця не влаштовує, що це підприємство нав’язує людям свої послуги, не спитавши їхньої згоди. Воно виставляє рахунки авансом, вимагаючи оплату наперед, бо, мовляв, ви маєте нам заплатити за те, що ми колись зробимо. Та ще й незаконно підвищує вартість своїх послуг, набиваючи власні кишені.

Іншої думки дотримується директор ТОВ «Житлосервіс-КР» Ігор Петровський.

- Ми займаємось виключно утриманням будинків та прибудинкових територій, - переконував зібрання І. Петровський. - Наше підприємство ще в січні 2014-го виграло конкурс на право надання цих послуг, і наразі мусимо виконувати взяті на себе зобов’язання. Протягом грудня переважно займались ліквідацією аварійних ситуацій, як-то коли під час снігопаду впала деревина на будинок по проспекту Гагаріна. І хоч були новорічні свята, та наші співробітники працювали, ліквідуючи цю загрозу. Також у грудні багато людей вмикали електроприлади, зокрема обігрівальні, через що електропроводка не витримувала. Тому електрики працювали, як мовиться, не покладаючи рук, і протягом новорічних свят вони замінили в будинках кількасот метрів кабелю. Попри все це, за результатами грудня виставили мешканцям до оплати практично вдвічі менше, аніж попередній управитель за аналогічний період. Причому, що варто особливо підкреслити, – наше підприємство працює за тарифами, затвердженими для утримання будинків ще в 2011 році. Які ми не змінювали, та й права такого у нас немає.

Зібрання, як це часто буває, дуже швидко перетворилось на суцільний «базар-вокзал», де ніхто нікого не слухає, а кожен намагається перекричати сусіда. Так взаєморозуміння не знайти. На відміну від мешканців півсотні багатоповерхівок, які у цій демонстрації участі не брали, натомість у встановленому порядку провели загальні збори жильців, де протокольно підтвердили своє бажання залишитись на обслуговуванні у КП «ЖЕО №35». Управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради, отримавши ці документи, нині розглядає таку можливість і швидше за все пристане на цю пропозицію мешканців. Ось вам і різниця між «еволюцією» доцільності та крикливою «революцією» мас.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Станіслава Лебедінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах