У Кривому Розі на паркеті Фестивалю "Krivbass Open" змагалися найкращі танцювальні клуби України.

14.05.2018, Спорт
Друкувати

 Танці та спорт, а разом - вишукані піруети, елегантне вбрання, зачіски та навіть мейк-ап нашвидкуруч. На паркеті фестивалю "Krivbass Open" змагалися накращі танцювальні клуби України.

Цей танцпол у Палаці молоді і студентів КНУ бачив усе: від тріумфів до падінь, від п'ятирічних танцівників до досвідчених професіоналів.

Цього року участь у фесті бальників узяли колективи з 15 міст країни, загалом більше 700 учасників. 

Мікс на паркеті було представлено європейською програмою зі стандарту: вальсом, танго, віденськии вальсом, фокстротом та квікстепом. А запальна та пристрасна латина - ча-ча-ча, самбою, румбою, пасадоблем та джайвом.

Ча-ча-раз... Ця магічна формула супроводжує кожну репетицію переможців змагання Ольги Романенко та Разміка Папяна.

Вони танцюють разом вісім років. Участь у ""Krivbass Open" для пари - свято подвійне. Перше місце на паркеті й феєрія емоцій. Лейтмотивом у танцях пара обрала латину.

На чемпіонаті України з бально-спортивних танців вони гідно представили Дніпропетровщину. Що додало плюс до рейтингу танцюристів. Наступний їхній крок - виступ під паризьким небом. 

"Ми довго готувалися, брали уроки в іноземних педагогів. Тому й виграли, а тепер поїдемо в Париж", - діляться Размік та Ольга.

"Krivbass Open" - фестиваль, двері якого відчинені для рекордної кількості бальних танцюристів з усієї України.

Високий рівень професіоналізму на танцполі показали Кривий Ріг і Запоріжжя.

Зі святом танцю гостей привітав міський голова Юрій Вілкул. Він подякував оргкомітету та суддівській колегії з різних міст України за роботу, танцювальним колективам - за активну участь, завзяття та творчий потенціал.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах