У Кривому Розі на вулиці Сержанта Рзянкіна приступили до наступного етапу реконструкції

11.08.2015, Комуналка
Друкувати

Крок за кроком масштабна реконструкція на вулиці Сержанта Рзянкіна прямує до фінішної прямої. Вчора розпочався капітальний ремонт на її ділянці від вулиці Кремлівської до вулиці Соколиної. Тож дещо змінено й порядок руху автотранспорту в районі проведення робіт.

І це тільки один з тих проектів, що нині впроваджуються в місті й повинні допомогти зробити Кривий Ріг комфортнішим для проживання його мешканців. Хід робіт на 12 об’єктах детально обговорили на нещодавній нараді, яку провів заступник міського голови Григорій Вербицький. Здається, про кожен з них ми розповідали вже не один раз, і тим приємніше було чути — практично по кожному напряму робота кипить. У числі розглянутого й те, як нині ведуться роботи на вулицях Чумацький шлях та Каховська. Окрема увага – до організації руху швидкісного трамвая на Південний ГЗК. Обидва проекти тісно пов’язані між собою не лише територіально — трамвай пройде саме Чумацьким шляхом, але й за часом: як тільки відкриють після капітальної реконструкції вулицю, одразу нею почне рух новий маршрут швидкісного трамвая, котрим можна буде дістатися від станції «Зарічна» до Південного ГЗК. До речі, кількість місць, де можна буде переїхати через трамвайну колію, обмежать. Маршрут швидкісного отримав номер — 4М. Як ми вже повідомляли, графік руху розроблено з урахуванням робочих змін на комбінаті. Не виключено, що в майбутньому швидкісний прокладе ще один маршрут, де кінцевою точкою буде вже гірничо-збагачувальний комплекс «АрселорМіттал Кривий Ріг». За словами Григорія Вербицького, пропозиції щодо цього вже надходять.

Детально обговорили на нараді й ремонти внутрішньоквартальних доріг, мереж освітлення та будівництво контейнерних майданчиків на мікрорайонах Даманському та 5-му Зарічному, де нині активно ведуться роботи. Йде облаштування парків Піонерського, Гагаріна та Ювілейного, що дозволить упорядкувати чудові зони відпочинку для городян та гостей міста. Велика увага, як нагадали на нараді, приділяється забезпеченню безпеки руху на дорогах міста. З цією метою буде встановлено 14 нових світлофорних об’єктів. За словами виконавців робіт, половину з них уже встановлено. Нині тривають роботи по забезпеченню об’єктів електроенергією.

Натомість ситуація з будівництвом дороги, що повинна з’єднати Техбазу із Західним кладовищем, не викликає оптимізму. Відповідальні за це два потужні промислові підприємства - «АрселорМіттал Кривий Ріг» та «Кривбасзалізрудком» – досі ще й не приступили до роботи. За словами представника металургів, і бажання, і фінанси для цього є, але можливості – зась. Пояснюють затримку просадкою ґрунтів у тому районі, де повинна пройти дорога.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах