У Кривому Розі організовано навчальні курси для кандидатів в опікуни та прийомні батьки

06.03.2018, Соціум
Друкувати

Криворізькі прийомні сім’ї стали справжніми рідними родинами для багатьох знедолених хлопчиків та дівчат. Нещодавно за «парти» сіло 11 кандидатів в опікуни. Усі вони не перебувають у родинних стосунках з дітьми, котрі залишилися без батьківської турботи.

Майбутні прийомні батьки від фахівців дізнаються про особливості розвитку дитини, методи виховання, моделі спілкування. Основний акцент робиться на тому, що в процесі виховання дитини труднощі будуть обов’язково, і неважливо — біологічно рідна ця дитина чи рідна по життю. Але ж якщо в дитину вкладаються любов, повага, то це повертається сторицею. Кожна дитина, незалежно від свого віку та соціального статусу, потребує одного — любові.

Під час навчального курсу кандидати в прийомні батьки щодня проходять тестування, котре ретельно аналізується психологом, робиться висновок про можливість подальшого навчання того чи іншого кандидата чи ні. Кандидати, котрі пройшли навчання, отримують відповідні довідку та рекомендації.

Законодавством визначено певні вимоги до тих людей, котрі хочуть взяти на виховання дитину.

Весь час функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу здійснюється їх соціальний супровід. Будь-які питання, що виникають у сім’ях, не залишаються поза увагою спеціалістів служб у справах дітей та фахівців міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Окрім того, з прийомними батьками, батьками-вихователями щодо питань утримання та виховання прийомних дітей, дітей-вихованців проводяться інформаційно-методичні зустрічі та тренінги.

Світлана Нікітіна, «Червоний гірник»

0 коментарів

Останні записи в блогах