У Кривому Розі перші 10 тисяч «Карток криворіжця» отримають школярі

13.02.2020, Події
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду з питання впровадження проєкту «Картка криворіжця» для учнів шкіл. Першими її отримають більше 10 тисяч дітей.

Координаційним центром з видачі картки для школярів є загальноосвітня школа №109. Тут створені для цього всі технічні умови.

«Вже все підготовлено для видачі «Картки криворіжця» учням. З понеділка починаємо видавати учням шкіл Тернівського, Покровського та Довгинцівського районів. Це ті райони, які перші підготували інформацію по дітям. Поступово, до травня, всі школярі отримають картки. Поки що вони будуть працювати як електронний квиток в муніципальному транспорті для оплати проїзду. Надалі плануємо збільшити сервіси і додатки картки», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

«Робота з наповнення та доповнення бази школярів, які отримають картки, триває. Виправлення помилок та повторів у прізвищах та свідоцтвах, відмови батьків з різних причин та внесення доповнень по новоприбулих учнях, продовжується. Зараз ми працюємо над наповненням карток та звіряємо персональні дані. Вже занесено до бази даних інформацію по 52 тисячам дітей з 58 тисяч заяв батьків. Інформація на картках захищена і не поступається банківській», - сказав Сергій Кіслов, директор школи №109.

У подальшому будуть додаватися нові сервіси й можливості для користувачів «Картки криворіжця». Так, для батьків школярів це - sms-інформування щодо відвідувань дитиною закладу, електронний гаманець для розрахунку у шкільній їдальні. Також, крім транспортного додатку планується ввести медичний, торгівельний та інші додатки.

З часом всі криворіжці матимуть можливість отримати таку картку, в тому числі, майже 130 тис пільговиків.

0 коментарів

Останні записи в блогах