У Кривому Розі підвели підсумки організації і проведення ЗНО

24.10.2019, Освіта
Друкувати

Знання учнів у минулому навчальному році тестували у 30 пунктах. Також, функціонував 1 пункт перевірки з української мови та літератури. З 11 предметів найбільше взяли участь -7,5 тисяч випускників - з української мови та літератури, найменше – 316 з хімії.

На координаційній нараді підвели підсумки роботи криворізьких пунктів ЗНО у минулому році та розглянули рейтинг криворізьких школярів здачі ЗНО-2019.

«Кривий Ріг створює зручні та безпечні умови проведення ЗНО. Ми забезпечуємо чергування правоохоронних органів для охорони громадського порядку та на кожному пункті обов'язково працюють медпрацівники. Персонал підібраний і пройшов навчання для роботи на пунктах. Охорона тестових матеріалів - всіх контейнерів, пакетів, документів суворої звітності - це також зона відповідальності міста», - підкреслила Вікторія Полякова, головний спеціаліст департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міськради.

На нараді була присутня директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова, яка відзначила, що проведення ЗНО у Кривому Розі пройшло на належному рівні.

«Кривий Ріг приймає крім своїх випускників, ще й випускників із сусідніх 4 районів: Криворізького, Софіївського, Широківського та Апостоловського. Крім того, хочу окремо наголосити, що в складних погодних умовах, в яких опинилося місто улітку, жоден пункт проведення ЗНО не було перенесено, а вчасно та оперативно ліквідовані всі наслідки буревію»,- зазначила Марина Горбенко – Хвастунова.

Регіональний центр оцінювання якості освіти проаналізував результати здачі ЗНО-2019 Дніпропетровської області і визнав гарний рівень знань криворізьких учнів. Серед 11-класників міста максимальні 200 балів з тестування отримали три випускника Криворізької гімназії № 49 (математика), Криворізької спеціалізованої школи № 71 (іспанська мова), Криворізької Центрально-Міської гімназії (англійська мова). Пані Марина акцентувала увагу присутніх на тому, що 200 балів з іспанської мови отримала криворізька випускниця – одна на Україну.

У Кривому Розі активно розпочата підготовка до ЗНО – 2020 і департамент освіти і науки розглядає та узгоджує всі пропозиції.

0 коментарів

Останні записи в блогах