У Кривому Розі правоохоронці проводять «ялинкові рейди»

25.12.2014, Події
Друкувати

З 10 грудня 2014 року в місті Кривому Розі співробітниками міліції розпочато рейди щодо правомірності реалізації ялинок. При проведенні даних заходів було вилучено 240 ялинок та складено 11 адміністративних протоколів за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У кожному районі міста створено рейдові групи, які систематично їздять і перевіряють, чи немає незаконного продажу ялинок у невстановлених місцях. Слід зауважити, що однією з ознак легальної торгівлі ялинками є чіп, який повинен бути на кожному дереві, а також документи на надання права торгівлі та документи, котрі засвідчують якість та безпечність ялинок.

Відповідно до Адміністративного кодексу України, за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу передбачається накладання штрафу від 1 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією. За продаж ялинок у невстановлених місцях накладається штраф від 1 до 7 неоподаткованих мінімумів, також можуть конфіскувати об’єкти торгівлі. За порушення провадження господарської діяльності, без державної реєстрації, дозволу або ліцензії, накладається штраф від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів. Незаконна порубка лісу може передбачати, також, і кримінальну відповідальність згідно зі статтею 246 Кримінального кодексу України. За таке порушення передбачається штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів, а також арешт до 6 місяців.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах