У Кривому Розі розпочато опалювальний сезон: заявки на підключення тепла можуть подавати як бюджетні установи, так і житлові будинки

10.10.2019, Події
Друкувати

10 жовтня за дорученням мера Юрія Вілкула, згідно з рішенням виконкому, враховуючи нестійкі погодні умови й різкі коливання температури повітря, розпочато заходи по запуску котелень теплогенеруючих підприємств. Після запуску котелень, у першу чергу, подача тепла буде здійснюватися до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших установ бюджетної сфери міста.

Ранній запуск тепла у Кривому Розі став можливим завдяки системній, наполегливій  роботі міської влади з теплогенеруючими компаніями, ДТЕК, НАК «Нафтогаз», Фондом Держмайна та Кабміном України.

«Ми провели величезну попередню роботу в міжопалювальний період і маємо результат -  місто 100% готове до початку опалювального сезону, теплогенеруючі підприємства – з лімітами на газ. Прийнято рішення поступово, на мінімальному тепловому режимі розпочинати подачу тепла. Такий підхід дозволить планово, у нормальному робочому графіку розпочати подачу тепла  як до бюджетної сфери, так і на житловий фонд», - зазначив мер Юрій Вілкул.

Комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» уклало необхідні договори з НАК «Нафтогаз України» та отримало ліміти. Сьогодні планується запустити 10 котелень «Тепломережі». Що стосується державного підприємства "Криворізька теплоцентраль", отримано підтвердження з НАК «Нафтогаз України» стосовно отримання лімітів. І підприємство також готує до запуску всі 6 котелень.

«Ніяких перешкод розпочати новий опалювальний сезон немає. У першу чергу тепло отримають бюджетні заклади. Сьогодні плануємо подати тепло до онкодиспансеру, до лікарень №№ 8, 6, 3, 2, 4 дитячої, 1 пологового будинку та 1 дитячої поліклініки. Надалі, якщо середньодобова температура повітря буде нижча +8, тепло почнуть подавати і на житлові будинки, згідно з отриманими заявками на підключення», - зазначив заступник міського голови Олександр Катриченко.

З ранку 10 жовтня газовики «Криворіжгазу» знімають пломби на засувках газопроводів і теплогенеруючі підприємства «розпалюють» котельні. Також, тепловики починають приймати заявки на підключення як об'єктів бюджетної сфери, так і житлових будинків.

0 коментарів

Останні записи в блогах