У Кривому Розі розширено перелік послуг, на які можна отримати часткову компенсацію

12.01.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі міська програма з часткової компенсації на оплату послуг тепло- і водопостачання продовжена та розширена.

За ініціативою міського голови Юрія Вілкула у 2020 році планується розширити перелік послуг, на які можна отримати компенсацію, доповнити перелік категорій криворіжців, які мають право на таку допомогу та, для зручності мешканців, зменшити перелік документів, що підтверджують статус пільговика. Такі зміни до порядку розглядатимуться на січневому засіданні виконкому.


П’ятий рік поспіль у Кривому Розі за ініціативою міського голови Юрія Вілкула надається допомога на оплату комунальних послуг, тобто часткової компенсації вартості послуг тепло-або водопостачання та водовідведення. Компенсація складає 500 грн. Вона проводиться не готівкою, а перераховується на рахунок підприємства-постачальника послуг за тепло або за воду на погашення наявних боргів, або в рахунок подальшої оплати. 
«У 2019 року таку підтримку отримали понад 143 тисячі сімей на загальну суму 71,7 млн грн. Такий вид допомоги передбачено і на 2020 рік. Крім того, буде розширено перелік послуг, на які можна отримати компенсацію. До існуючих раніше -теплопостачання, водопостачання та водовідведення додається послуга з управління будинку. Також, за завданням міського голови Юрія Вілкула, розширено перелік категорій криворіжців, які мають право на допомогу, а ще зменшився перелік документів, що підтверджують статус пільговика», - зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.
Причому, з цього року мешканці гуртожитків, окрім відомчих та студентських, будуть отримувати компенсацію одразу на два види послуг по 500 гривень (на кожну). Перша матеріальна допомога - на утримання будинку, а друга на вибір мешканця гуртожитку: за постачання теплової енергії або за централізоване водопостачання і водовідведення.
Оформити і отримати матеріальну допомогу криворіжці зможуть протягом року. У цьому році вимоги до документів для оформлення часткової компенсації, спростили. «Необхідно лише подати заяву та довідку, що підтверджує статус пільговика: з місця навчання, з місця роботи в бюджетній організації, перебування на обліку у службі зайнятості та інші. Також, пред’явити оригінал паспорту, ідентифікаційного коду та посвідчення пільговика, а копії їх вже не потрібні», - сказала Інеса Благун.
Заяви та документи будуть прийматися до 1 грудня 2020 року у районних управліннях праці та соціального захисту населення.

0 коментарів

Останні записи в блогах