У Кривому Розі смертність від онкопатологій зменшилась вдвічі

06.02.2018, Медицина
Друкувати

Щороку в Криворізькому онкодиспансері реєструється до 2 з половиною тисячі нових пацієнтів, у котрих виявлено злоякісні новоутворення. Така статистика поширення онкозахворювань виводить Криворіжжя на лідируючі позиції серед населених пунктів Дніпропетровщини й України. Та при цьому, на переконання криворізьких лікарів-онкологів, є обнадійливий позитивний факт: у порівнянні з минулими роками смертність від онкопатологій зменшилась вдвічі.

У структурі онкологічних захворювань пацієнтів Криворізького онкодиспансеру переважають локалізації злоякісних новоутворень на шкіряних покривах, в легенях та молочній залозі.

«Серед жіночого населення на першому місці рак молочних залоз, на третьому — рак тіла матки. Чоловіки частіше хворіють на рак легенів, а також — на рак передміхурової залози. А от рак шкіри — це те онкозахворювання, котре зустрічається як у жінок, так і чоловіків та займає другу позицію в структурі злоякісних новоутворень», - розповів лікар-онколог Криворізького онкодиспансеру Сергій Кулак.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), до 2020 року захворюваність і смертність від онкологічних захворювань в усьому світі зросте в 2 рази.

Світлана Нікітіна, «Червоний гірник»

 

0 коментарів

Останні записи в блогах