У Кривому Розі триває підготовка закладів освіти міста до нового навчального року

11.06.2018, Освіта
Друкувати

За рахунок коштів міського бюджету та субвенції з державного бюджету у школах Кривого Рогу здійснюються капітальні ремонти на суму 50 мільйонів гривень. Також виконуються поточні ремонтні роботи на суму до 20 мільйонів гривень.

Підготовка до нового навчального року триває в усіх закладах освіти міста. Якість і темпи виконання ремонтних робіт проконтролював мер Юрій Вілкул.

Кипить ремонт у школі №1, 20, що в Центрально-Міському районі. Роботи тут відбуваються у рамках співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Міський голова Юрій Вілкул провів у школі робочу нараду, під час якої підрядники розповіли про запланований об’єм робіт.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ В ГАЗЕТІ «ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК»

– У рамках співпраці з міжнародною німецькою організацією GIZ здійснюються ремонтні роботи в чотирьох закладах освіти Кривого Рогу. Це школи №76 у Тернівському районі, №58 у Саксаганському, №115 в Інгулецькому та №1, 20 у Центрально-Міському. У школі №76 уже завершено всі роботи. В інших школах вони ще тривають і мають бути завершені до першого вересня. Щоб новий навчальний рік учні розпочали в поліпшених умовах навчання. Якщо говорити в цілому по ремонтних роботах, то за рахунок коштів міського бюджету та субвенції з державного бюджету у школах здійснюються капітальні ремонти на суму 50 мільйонів гривень. Також виконуються поточні ремонтні роботи на суму до 20 мільйонів гривень, – розповіла начальник управління освіти і науки виконкому міськради Тетяна Кріпак.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото Олександра КЛЮКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах