У Кривому Розі урочисто привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2018, Культура
Друкувати

9 листопада працівники культури та майстри народного мистецтва відзначатимуть своє професійне свято.

Святкуватимуть і понад 2,5 тисячі криворіжців, зайнятих у цій галузі.

Вона в нашому індустріальному місті представлена гідно, зазначив сьогодні мер Кривого Рогу, вітаючи професіоналів та аматорів на урочистому прийомі.

Працівники культури не сіють хліб, не добувають руду, але вміють створювати свято. Працюють задля змістовного відпочинку, позитивних емоцій та духовного розвитку інших людей.

І найвищою нагородою для працівників культури є залюднені концертні, виставкові й театральні зали, гучні аплодисменти. Зворотний бік святкової феєрії ці професіонали ретельно приховують. 

Нині культурний простір Кривого Рогу представлений близько 100 закладів та установ: 12 палаців, 3 театри, 18 мистецьких шкіл, музичний коледж, цирк, 46 бібліотек, виставковий зал та музеї. 

І хоча сьогодні оплата праці рядового працівника культури в державі непоказна, кожен з них усвідомлює своє призначення і знає: далеко не одна економіка - рушій прогресу.

Є країни, які підняли й примножили свій потенціал завдяки культурному розвитку.

Найкращі театрали, музейники, клубні працівники, педагоги та народні майстри міста за високий професіоналізм були сьогодні відзначені грамотами й подяками.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах