У Кривому Розі відбудеться благодійний аукціон на підтримку художника Юрія Зеленого

10.07.2019, Соціум
Друкувати

У галереї «Культурна альтернатива» 12 липня відбудеться благодійний аукціон творів мистецтва. Усі зібрані на ньому кошти підуть на лікування відомого криворізького художника Юрія Зеленого.

На аукціоні буде представлено графіку, скульптуру і предмети мистецтва із зібрання громадської організації «Клуб шанувальників старовини», а також твори, котрі передали для заходу відомі криворізькі митці, друзі Юрія Костянтиновича. Знайомство з лотами аукціону відбудеться з 17:00 до 18:00. Торги розпочнуться о 18:00.

На своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» Юрій Зелений написав, що у січні в нього стався інфаркт. Лікарі провели операцію. Після реанімації та лікування призначили прийом таблеток на тривалий термін (протягом одного року по 8 таблеток щодня). При мінімальній пенсії, котру отримує від держави художник, це виявилося неможливим... Перші місяці Юрій Костянтинович шукав випадкові можливості купити ліки. Потім скоротив кількість, а незабаром взагалі припинив прийом. Але біль повернувся. Юрій Зелений потребує нашої допомоги, адже гуртом долати проблему завжди простіше.

Якщо ви не маєте можливості долучитися до аукціону, але хочете допомогти Юрію Зеленому, то кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку – 4149 4996 4760 7397

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах