У Кривому Розі відбудеться презентація книги Віталія Бондаря «Безпечне керування автомобілем»

17.08.2017, Спорт
Друкувати

Уже цієї суботи, 19 серпня, відомий криворізький каскадер, призер чемпіонату світу з трюкового мистецтва і кіно, переможець всесоюзних і республіканських змагань з мотокросу, майстер спорту з мотоциклетного спорту Віталій Бондар презентує свою книгу «Безпечне керування автомобілем». Напередодні цієї події Віталій Анатолійович завітав до редакції «ЧГ».

Презентація книги Віталія Бондаря «Безпечне керування автомобілем» відбудеться 19 серпня о 9.00 у Палаці культури «Мистецький» (колишній ПК ім. Артема).

Початково Віталій Бондар не планував створення книги. Він хотів тільки викласти на папір свої знання, щоб ділитися ними з курсантами його школи водійської майстерності при Асоціації каскадерів «Торнадо». А ось коли зібралося достатньо матеріалу, вирішив упорядкувати записи в книгу з гарними ілюстраціями. Писав протягом восьми років. Книга вийшла на спонсорські кошти тиражем 500 екземплярів. Перегорнувши декілька сторінок, уже розумієш, наскільки це якісне видання. Одразу виникає бажання з головою поринути у читання.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ В ГАЗЕТІ «ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК»

(від 17.08.2017, ст.15 )

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото Павла ЛІНСЬКОГО

0 коментарів

Останні записи в блогах